33 875 83 86 bhkarcz@bhkarcz.pl

Wysokościomierze

 

 

Stanowisko z wysokościomierzem pomiarowym Mitutoyo umożliwia pomiar wysokości (na górnej i dolnej powierzchni), średnicy (wewnętrznej i zewnętrznej), pomiar maksymalnej i minimalnej wysokości, pomiar wewnętrznych odcinków oraz grubości. Istnieje możliwość wykonania pomiarów 2D: obliczanie kąta pomiędzy elementami lub elementem i osią; obliczanie odległości pomiędzy elementami; wyznaczanie okręgu podziałowego; ustawienie układu współrzędnych.
Można również wykonać bieżącą ocenę tolerancji (z funkcją alarmu przy przekroczeniu zadanych granic); proste obliczenia statystyczne (również z histogramem).

Zakres pomiarowy: 0÷600mm, po obróceniu końcówki pomiarowej do 972mm.
Dysponujemy wysokościomierzem LH-600D Mitutoyo na poduszce powietrznej.
Liczne dodatkowe końcówki pomiarowe umożliwiają wykonanie różnych zadań pomiarowych (w tym również pomiar rozstawu otworów). Dołączany w wyposażeniu standardowym blok kalibracyjny pozwala uniknąć konieczności kalibrowania końcówek pomiarowych w laboratorium. Istnieje możliwość zapisania i odczytu danych końcówki.
Podłączenie dodatkowego czujnika cyfrowego umożliwia pomiar prostopadłości detalu.

Do wysokościomierza można podłączyć drukarkę termiczną, co pozwala na wydruki wyników pomiarowych. Istnieje również możliwość podłączenia zewnętrznej pamięci USB w celu zapisania na niej wyników pomiarowych do dalszej analizy w komputerze. Port RS-232C pozwala na bezpośrednie podłączenie przyrządu do komputera i przenoszenie wyników pomiarowych.

 

 

 

Jeżeli zainteresowani są Państwo szczegółami oferty dotyczącej „Wysokościomierz pomiarowy” zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.


 

 

szkoleniaOnline

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego rozwiązania jakim jest możliwość prezentacji technicznych możliwości urządzeń pomiarowych, instruktaż krok po kroku lub szkolenia – z wykorzystaniem internetu ON Line. Szczegóły – kontakt z naszym Doradcą Technicznym Grzegorz Karcz tel. 33 875 83 76 w.104, tel. kom. 662 268 014, e-mail : g.karcz@bhkarcz.pl, lub prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas poniższego formularza

 

nazwaSzkolenia

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu

Imię i nazwisko (nazwa firmy)*:
Kod pocztowy*:
Miejscowość*:
Telefon*:
E-mail:
Jakiego narzędzia lub zagadnienia dotyczy zapytanie?
Treść zapytania*:
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o., ul. J. Dąbrowskiego 54a 34-120 Andrychów. Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystanie danych w sposób bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami "RODO". Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania jak również prawo do żądania od Administratora usunięcia danych.
Polityka prywatności RODO
proszę czekać trwa przetwarzanie

proszę czekać