33 875 83 86 bhkarcz@bhkarcz.pl

Stanowisko mikroskopowe

 

 

 

Stanowisko Mikroskopowe umożliwia pomiar różnego rodzaju detali z powiększeniem optycznym 30x.

Składa się z mikroskopu pomiarowego MITUTOYO ze stolikiem 50×50 uzbrojonego w dwie cyfrowe głowice pomiarowe o rozdzielczości 0,001mm oraz oświetlenie pierścieniowe i standardowy układ optyczny dający powiększenie 30x. Umożliwia to pomiar prostych właściwości geometrycznych: odległość, średnica, kąt.

Dodatkowe dozbrojenie w procesor danych QM-Data 200 znacznie rozbudowuje możliwości pomiarowe. Oprócz standardowych funkcji umożliwia budowanie zależności geometrycznych z wykorzystaniem uprzednio zmierzonych elementów, a także pomiary wielu dodatkowych elementów: elipsa, prostokąt, punkt przecięcia. Uniezależnia pomiary od sposobu mocowania i ułożenia detalu na stoliku (możliwość przypisania układu współrzędnych do detalu). Programy cząstkowe umożliwiają automatyzację pomiarów. Istnieje możliwość wykonania prostej analizy statystycznej.

Jeżeli zainteresowani są Państwo szczegółami oferty dotyczącej „Mikroskop pomiarowy” zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 


 

 

szkoleniaOnline

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego rozwiązania jakim jest możliwość prezentacji technicznych możliwości urządzeń pomiarowych, instruktaż krok po kroku lub szkolenia – z wykorzystaniem internetu ON Line. Szczegóły – kontakt z naszym Doradcą Technicznym Grzegorz Karcz tel. 33 875 83 76 w.104, tel. kom. 662 268 014, e-mail : g.karcz@bhkarcz.pl, lub prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas poniższego formularza

 

nazwaSzkolenia

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu

Imię i nazwisko (nazwa firmy)*:
Kod pocztowy*:
Miejscowość*:
Telefon*:
E-mail:
Jakiego narzędzia lub zagadnienia dotyczy zapytanie?
Treść zapytania*:
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o., ul. J. Dąbrowskiego 54a 34-120 Andrychów. Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystanie danych w sposób bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami "RODO". Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania jak również prawo do żądania od Administratora usunięcia danych.
Polityka prywatności RODO
proszę czekać trwa przetwarzanie

proszę czekać