33 875 83 86 bhkarcz@bhkarcz.pl

Stanowisko do pomiaru chropowatości

 

 

Stanowisko z chropowatościomierzem Mitutoyo umożliwia pomiar chropowatości na różnego rodzaju materiałach (stal, metale nieżelazne, aluminium, plastik, szkło).

Istnieje możliwość pomiaru 35 różnych parametrów chropowatości (różne profile, w tym również falistość) – w zależności od modelu przyrządu: Ra, Ry, Rz, Rq, Pc, R3z, mr, Rt, Rp, Rv, Sm, S, dc, Rk, Rpk, Rvk, Mr1, Mr2, A1, A2, Lo, Ppi, R, AR, Rx, Da, Dq, Ku, HSC, mrd, Sk, AW, W, Wte – odpowiadające najnowszym standardom ISO, DIN, ANSI oraz standardom JIS (1994/1982). Zakresy pomiarowe: Ra, Rq do 100μm; Rz, Ry, Rt do 350μm; Mr1, Mr2: do 100%; (inne na zapytanie). Dysponujemy następującymi chropowatościomierzami: SJ-210; SJ-301 (pomiary ślizgaczowe) oraz SJ-401 (pomiary bezślizgaczowe, także falistość). Stabilne statywy pomiarowe z dodatkowym wyposażeniem do mocowania pozwalają na dokładne pomiary bardziej skomplikowanych detali. Możliwe jest wykonywanie pomiaru na detalach cylindrycznych, również na łuku (SJ-401). Dodatkowa głowica kątowa pozwala na obrót przyrządu i pomiar detalu w zakresie ±30° (SJ-401). Wbudowane drukarki termiczne (SJ-301, SJ-401) umożliwiają wydruk wyników oraz parametrów bezpośrednio po pomiarze. Jest również możliwość podłączenia wszystkich przyrządów do komputera i przygotowanie profesjonalnych certyfikatów sprawdzenia w arkuszu MS Excel.

Jeżeli zainteresowani są Państwo szczegółami oferty dotyczącej „Chropowatościomierz pomiarowy” , „Pomiar chropowatości powierzchni” zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.


 

 

szkoleniaOnline

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego rozwiązania jakim jest możliwość prezentacji technicznych możliwości urządzeń pomiarowych, instruktaż krok po kroku lub szkolenia – z wykorzystaniem internetu ON Line. Szczegóły – kontakt z naszym Doradcą Technicznym Grzegorz Karcz tel. 33 875 83 76 w.104, tel. kom. 662 268 014, e-mail : g.karcz@bhkarcz.pl, lub prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas poniższego formularza

 

nazwaSzkolenia

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu

Imię i nazwisko (nazwa firmy)*:
Kod pocztowy*:
Miejscowość*:
Telefon*:
E-mail:
Jakiego narzędzia lub zagadnienia dotyczy zapytanie?
Treść zapytania*:
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o., ul. J. Dąbrowskiego 54a 34-120 Andrychów. Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystanie danych w sposób bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami "RODO". Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania jak również prawo do żądania od Administratora usunięcia danych.
Polityka prywatności RODO
proszę czekać trwa przetwarzanie

proszę czekać