33 875 83 86 bhkarcz@bhkarcz.pl

Projektor pomiarowy – sala prezentacyjna

 

 

Sala prezentacyjna wyposażona w Projektor pomiarowy Mitutoyo – umożliwia pomiar różnego rodzaju detali z powiększeniem optycznym 10x.

Składa się z projektora pomiarowego ze stolikiem 150×50 z wbudowanymi liniałami szklanymi. Projektor posiada pionowy, obrotowy ekran z krzyżem pajęczym. Wbudowany halogen ze światłem przechodzącym i oświetlenie światłem odbitym. Umożliwia to pomiar prostych właściwości geometrycznych: odległość, średnica, kąt; a także szybką wizualną ocenę poprawności wykonania detalu. Dodatkowe dozbrojenie w procesor danych QM-Data 200 znacznie rozbudowuje możliwości pomiarowe. Oprócz standardowych funkcji umożliwia budowanie zależności geometrycznych z wykorzystaniem uprzednio zmierzonych elementów, a także pomiary wielu dodatkowych elementów: elipsa, prostokąt, punkt przecięcia. Uniezależnia pomiary od sposobu mocowania i ułożenia detalu na stoliku (możliwość przypisania układu współrzędnych do detalu). Programy cząstkowe umożliwiają automatyzację pomiarów. Istnieje możliwość wykonania prostej analizy statystycznej.

Sensor krawędzi Optoeye automatycznie rozpoznaje krawędź redukując tym samym wpływ czynnika ludzkiego na wynik pomiaru.

 

 

 

Jeżeli zainteresowani są Państwo szczegółami oferty dotyczącej „Projektor pomiarowy” zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.


 

 

szkoleniaOnline

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego rozwiązania jakim jest możliwość prezentacji technicznych możliwości urządzeń pomiarowych, instruktaż krok po kroku lub szkolenia – z wykorzystaniem internetu ON Line. Szczegóły – kontakt z naszym Doradcą Technicznym Grzegorz Karcz tel. 33 875 83 76 w.104, tel. kom. 662 268 014, e-mail : g.karcz@bhkarcz.pl, lub prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas poniższego formularza

 

nazwaSzkolenia

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu

Imię i nazwisko (nazwa firmy)*:
Kod pocztowy*:
Miejscowość*:
Telefon*:
E-mail:
Jakiego narzędzia lub zagadnienia dotyczy zapytanie?
Treść zapytania*:
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o., ul. J. Dąbrowskiego 54a 34-120 Andrychów. Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystanie danych w sposób bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami "RODO". Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania jak również prawo do żądania od Administratora usunięcia danych.
Polityka prywatności RODO
proszę czekać trwa przetwarzanie

proszę czekać