33 875 83 86 bhkarcz@bhkarcz.pl

Sala prezentacyjno-szkoleniowa

 

 

Mamy przyjemność przekazać dla Państwa do dyspozycji specjalnie wyposażoną Salę Prezentacyjno-Szkoleniową. Na wszelkie  pytania odpowiedzi udzieli nasz Doradca Techniczny Grzegorz Karcz tel. 33 875 83 76  w.104, tel. kom. 662 268 014, do dyspozycji jest również formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej . Mając na uwadze spełnienie Państwa potrzeb związanych z ciągłym zwiększaniem wiedzy, możliwość szkolenia,  zapoznania się ze wszystkimi funkcjami zamawianego urządzenia pomiarowego, jak i możliwością przeprowadzenia pomiarów własnego detalu oddajemy w Państwa ręce :    

 

   Wizyjny System Pomiarowy Quick Image

 

 

        Pomiar konturu Contracer CV-2100

 

 


 

 

szkoleniaOnline

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego rozwiązania jakim jest możliwość prezentacji technicznych możliwości urządzeń pomiarowych, instruktaż krok po kroku lub szkolenia – z wykorzystaniem internetu ON Line. Szczegóły – kontakt z naszym Doradcą Technicznym Grzegorzem Karcz tel. 33 875 83 76  w.104, tel. kom. 662 268 014, e-mail : g.karcz@bhkarcz.pl, lub prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas poniższego formularza

 

nazwaSzkolenia

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu

Imię i nazwisko (nazwa firmy)*:
Kod pocztowy*:
Miejscowość*:
Telefon*:
E-mail:
Jakiego narzędzia lub zagadnienia dotyczy zapytanie?
Treść zapytania*:
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o., ul. J. Dąbrowskiego 54a 34-120 Andrychów. Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystanie danych w sposób bezpieczny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami "RODO". Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania jak również prawo do żądania od Administratora usunięcia danych.
Polityka prywatności RODO
proszę czekać trwa przetwarzanie

proszę czekać