33 875 83 86 bhkarcz@bhkarcz.pl

O firmie

Metrologia od zawsze była, jest i będzie naszą pasją. Dążenie do doskonałości sprawia, że wciąż wyznaczamy sobie nowe cele i nieustannie dążymy do ich osiągnięcia zdobywając nowe obszary wiedzy i bezcenne doświadczenie.

Pragniemy, aby praca Klientów narzędziami z naszej oferty zadziwiała niezawodnością. By ich użytkownicy mogli czerpać z pracy zadowolenie i dzięki współpracy z naszą firmą możliwość obcowania z najwyższą technologią i profesjonalizmem.

Właśnie dlatego mając szeroką gamę wyspecjalizowanych produktów, od niemal dwudziestu lat zajmujemy się wskazywaniem Klientom najlepszych rozwiązań z wykorzystaniem niezawodnych i profesjonalnych narzędzi. Posiadamy konieczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie – przy sprzedaży stacjonarnych przyrządów pomiarowych. Dokonujemy uruchomień, przeprowadzamy instruktaże i szkolenia na miejscu u Klienta. Jesteśmy organizatorem – prowadzimy szkolenia metrologiczne.

Z taką samą dbałością podchodzimy do podstawowych zagadnień jak i rozbudowanych projektów metrologicznych. Jeżeli więc poszukują Państwo wysokiej klasy specjalistów, wiarygodnego partnera oferującego pełną obsługę, skuteczności w działaniu i jakości potwierdzonej Certyfikatem ISO 9001:2015 jak również opinią zadowolonych klientów – serdecznie zapraszamy !

 

 

Cerrtyfikat ISOCertyfikat ISOCERTYFIKAT ISO

.

CERTYFIKOWANY SYSTEM ISO 9001:2015
w zakresie:

Handel i serwis narzędziami pomiarowymi,
pneumatycznymi, skrawającymi, ściernicami,
oprzyrządowaniem do obrabiarek, oraz
usługi w zakresie szkoleń metrologicznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o.

 

 

                     
                                   
                                         

 

 

 

Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o. działa na rynku polskim od ponad dwudziestu pięciu lat. Powstało w 1992 roku i nadal się rozwija aby zapewnić Klientom najlepszą i profesjonalną obsługę.
 
Mając w swojej ofercie szeroką gamę wyspecjalizowanych produktów i usług, potrafimy wskazać najlepsze rozwiązanie z wykorzystaniem niezawodnych i profesjonalnych narzędzi. Większość narzędzi i urządzeń możemy dostarczyć bezpośrednio z naszego magazynu.

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi, firma zatrudnia 20 pracowników, w tym wysokiej klasy specjalistów, którzy służą doradztwem, pomagają w doborze narzędzi i urządzeń. Dokonują uruchomień,  a także przeprowadzają instruktaże i szkolenia u Klienta. Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 

 

Dlaczego Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o.

 


LATA  DOŚWIADCZEŃ
Od 25 lat z taką samą dbałością podchodzimy do podstawowych zagadnień, jak i rozbudowanych projektów. Dbamy o budowanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez  zapewnienie szerokiej gamy usług – przed sprzedażą jak i po procesie sprzedaży.

JAKOŚĆ
Stosujemy rygorystyczne procedury kontroli jakości oparte o wdrożony  i ciągle rozwijany system  zarządzania jakością  ISO 9001:2015

WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ
Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze specjalistów zapewniamy doradztwo, pomoc w doborze narzędzi i urządzeń, prezentacje, uruchomienia, wdrożenia, szkolenia,  instruktaże krok po kroku, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

NIEZAWODNA LOGISTYKA
Dzięki własnej, niezawodnej flocie transportowej, oraz sprawnemu systemowi zarządzania dostarczamy nasze produkty bezpiecznie i zawsze na czas.

ZAUFANIE KLIENTÓW
Jesteśmy  uznaną marką  na rynku  polskim,  a  nasz  profesjonalizm  doceniły  także  firmy  z  branży  przemysłu precyzyjnego, hutniczego, elektromaszynowego, samochodowego jak i  lotniczego, dla których jesteśmy bezpośrednim dostawcą z naszej szerokiej oferty narzędzi i urządzeń. Dostarczamy narzędzia dla ponad 4 tys. Klientów.
         

         

 

 

Oferta narzędzi Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o.

 

 

 Autoryzowany przedstawiciel

Precyzyjne narzędzia pomiarowe – suwmiarki, czujniki, średnicówki, mikrometry, wysokościomierze, mikroskopy, projektory pomiarowe, chropowatościomierze, twardościomierze, płytki wzorcowe, liniały, mikrometry laserowe granitowe płyty miernicze, profilografometry, współrzędnościowe maszyny pomiarowe

 

 Macki czujnikowe

 


Granitowe płyty miernicze

 


 Narzędzia składane i płytki wieloostrzowe wykorzystywane przy toczeniu, frezowaniu i wierceniu

 

Narzędzia składane i płytki wieloostrzowe

 


Płytki wieloostrzowe

 


Tarcze ścierne ceramiczne, diamentowe i borazonowe

 


Uchwyty magnetyczne, stoły magnetyczne do szlifowania i frezowania, demagnetyzery

 


Przemysłowe narzędzia pneumatyczne, szlifierki, wkrętarki, klucze pneumatyczne, wciągniki, węże do sprężonego powietrza, oraz akcesoria

 


Siłomierze, przyrządy ultradźwiękowe do pomiaru grubości ścianek, pomiar natężenia światła i dźwięku

 

 

 

 

 

Laboratorium i usługi wzorcujące :

 

 

 

 


Zapewniamy   usługi  –  laboratorium   pomiarowe długości i kąta, w którym dokonujemy wzorcowanianarzędzi  pomiarowych, także stacjonarnych  jak projektory wysokościomierze, mikroskopy.

Wykonujemy także sprawdzenia, oraz wzorcowania przyrządów pomiarowych stacjonarnych u Klienta.

Laboratorium szczegóły . . .

 

 

 

Sala prezentacyjno szkoleniowa

 

 

Specjalnie wyposażona, do dyspozycji naszych  aktualnych  jak  i przyszłych Klientów  :

– stanowisko do pomiaru mikroskopem
– stanowisko do sprawdzania czujników z oprogramowaniem
– stanowisko do pomiaru z wysokościomierzem pomiarowym
– stanowisko pomiarów z mikrometrem laserowym
– stanowisko z projektorem pomiarowym
– stanowisko do pomiaru chropowatości
– stanowisko pomiaru twardości
– Stanowisko do pomiaru kształtu, konturu, okrągłości

Mając na uwadze spełnienie Państwa potrzeb związanych z ciągłym zwiększaniem wiedzy, możliwość szkolenia,  zapoznania się ze wszystkimi funkcjami zamawianego urządzenia pomiarowego, jak i możliwością przeprowadzenia pomiarów własnego detalu,

Sala prezentacyjno szkoleniaowa szczegóły . . .

 

 

Szkolenia metrologiczne

 

 

Zapewniamy najwyższą jakość szkoleń metrologicznych.
Zapraszamy na szkolenia otarte organizowane przez naszą firmę w wybranym miejscu w Polsce, jak i zamknięte organizowane w siedzibie u klienta.

Przykładowe tematy szkoleń, które cieszą się największym zainteresowaniem :
– Kalibracja wybranych grup wyposażenia pomiarowego do pomiarów długości i kąta (zajęcia praktyczne)
– Nadzorowanie i kontrola wyposażenia pomiarowego w świetle wymagań norm ISO 9001:201
– Wymiarowanie i tolerowanie, interpretacją rysunku technicznego wg. obowiązujących norm ISO model GPS
– Metody statystyczne w badaniu zdolności systemów pomiarowych i sterowaniu procesami MSA+SPC
– Inne szkolenia metrologiczne, według indywidualnych potrzeb Klienta

 

Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujecie Państwo stały dostęp
 do nowoczesnej wiedzy, technologii i wieloletnich doświadczeń.

 

 

Szczegóły i terminy szkoleń metrologicznych. . .

 

 

 

 

 

SERWIS

 

 

 

 

Świadczymy usługi serwisowe. Naprawy poparte są świadectwem sprawdzenia, a na życzenie Klienta, również wzorcowania.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Serwis szczegóły . . .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej klasy specjalistów, wiarygodnego partnera oferującego pełną obsługę, skuteczności w działaniu, jakości potwierdzonej Certyfikatem ISO 9001:2015
 i opinią zadowolonych klientów

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

 

Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o.
ul. J. Dąbrowskiego 54a
34-120 Andrychów
POLAND

 

Tel. +48 33 875 83 76, Fax +48 33 870 61 72
e-mail : bhkarcz@bhkarcz.pl

www.bhkarcz.pl

 

 

 

 

 

 

 


Zapraszamy na nasze stoiska targowe . . .

 

 

 

Już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy na coroczne targi, gdzie prezentujemy swoją ofertę narzędzi i urządzeń pomiarowych. Jest to najlepsza okazja do spotkania z naszymi specjalistami, którzy dzięki swej wiedzy pomogą rozwiązać problemy metrologiczne – napotykane w Państwa codziennej pracy i zaproponują najlepsze rozwiązania techniczne z wykorzystaniem niezawodnych i profesjonalnych narzędzi.

 

 

 

 

 

 

Oprócz wsparcia technicznego, na naszym stoisku targowym prezentujemy narzędzia i urządzenia, które specjalnie dla Państwa są przygotowane i wyposażone we wszystkie elementy i podzespoły zapewniające pełną prezentację urządzeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk targowych. Miło będzie nam się z Państwem spotkać na STOM TOOL Targi Kielce, jak i  TOOLEX Targi Sosnowiec, w których corocznie bierzemy udział. Serdecznie zapraszamy !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Targi BHKARCZ MITUTOYOP1060103Targi BHKARCZ MITUTOYO 2015P1060098

 

 

 

20160308_184047

20160308_184223

20160308_184051

 

 Oferujemy możliwość zapoznania się z prezentowanymi urządzeniami, min.  : Współrzędnościowa maszyna pomiarowa CNC KoGaMe, urządzenie do pomiaru kształtu i konturu Contracer CV-2100, Wizyjny system pomiarowy Quick Image, Chropowatościomierze Surftest SJ-210 i SJ-410, Wysokościomierz cyfrowy LH-600, Mikroskop pomiarowy TM, Procesor danych QM Data 200