33 875 83 86 bhkarcz@bhkarcz.pl

O firmie

Metrologia od zawsze była, jest i będzie naszą pasją. Dążenie do doskonałości sprawia, że wciąż wyznaczamy sobie nowe cele i nieustannie dążymy do ich osiągnięcia zdobywając nowe obszary wiedzy i bezcenne doświadczenie.

Pragniemy, aby praca Klientów narzędziami z naszej oferty zadziwiała niezawodnością. By ich użytkownicy mogli czerpać z pracy zadowolenie i dzięki współpracy z naszą firmą możliwość obcowania z najwyższą technologią i profesjonalizmem.

Właśnie dlatego mając szeroką gamę wyspecjalizowanych produktów, od niemal dwudziestu lat zajmujemy się wskazywaniem Klientom najlepszych rozwiązań z wykorzystaniem niezawodnych i profesjonalnych narzędzi. Posiadamy konieczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie – przy sprzedaży stacjonarnych przyrządów pomiarowych. Dokonujemy uruchomień, przeprowadzamy instruktaże i szkolenia na miejscu u Klienta. Jesteśmy organizatorem – prowadzimy szkolenia metrologiczne.

Z taką samą dbałością podchodzimy do podstawowych zagadnień jak i rozbudowanych projektów metrologicznych. Jeżeli więc poszukują Państwo wysokiej klasy specjalistów, wiarygodnego partnera oferującego pełną obsługę, skuteczności w działaniu i jakości potwierdzonej Certyfikatem ISO 9001:2015 jak również opinią zadowolonych klientów – serdecznie zapraszamy !

 

 

Cerrtyfikat ISOCertyfikat ISOCERTYFIKAT ISO

.

CERTYFIKOWANY SYSTEM ISO 9001:2015
w zakresie:

Handel i serwis narzędziami pomiarowymi,
pneumatycznymi, skrawającymi, ściernicami,
oprzyrządowaniem do obrabiarek, oraz
usługi w zakresie szkoleń metrologicznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zapraszamy na nasze stoiska targowe . . .

 

 

 

Już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy na coroczne targi, gdzie prezentujemy swoją ofertę narzędzi i urządzeń pomiarowych. Jest to najlepsza okazja do spotkania z naszymi specjalistami, którzy dzięki swej wiedzy pomogą rozwiązać problemy metrologiczne – napotykane w Państwa codziennej pracy i zaproponują najlepsze rozwiązania techniczne z wykorzystaniem niezawodnych i profesjonalnych narzędzi.

 

 

 

 

 

 

Oprócz wsparcia technicznego, na naszym stoisku targowym prezentujemy narzędzia i urządzenia, które specjalnie dla Państwa są przygotowane i wyposażone we wszystkie elementy i podzespoły zapewniające pełną prezentację urządzeń. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk targowych. Miło będzie nam się z Państwem spotkać na STOM TOOL Targi Kielce, jak i  TOOLEX Targi Sosnowiec, w których corocznie bierzemy udział. Serdecznie zapraszamy !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Targi BHKARCZ MITUTOYOP1060103Targi BHKARCZ MITUTOYO 2015P1060098

 

 

 

20160308_184047

20160308_184223

20160308_184051

 

 Możliwość zapoznania się z prezentowanymi urządzeniami, min.  : Współrzędnościowa maszyna pomiarowa CNC KoGaMe, urządzenie do pomiaru kształtu i konturu Contracer CV-2100, Wizyjny system pomiarowy Quick Image, Chropowatościomierze Surftest SJ-210 i SJ-410, Wysokościomierz LH-600, Mikroskop pomiarowy TM, Procesor danych QM Data 200