33 875 83 86 bhkarcz@bhkarcz.pl

Mitutoyo

 

 

 

 

 

Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o. Autoryzowany, bezpośredni dostawca narzędzi pomiarowych MITUTOYO.
Doradztwo techniczne, sprzedaż, serwis,szkolenia metrologiczne.

Narzędzia pomiarowe, urządzenia pomiarowe, przyrządy pomiarowe najwyższej jakości. . .
Firma Mitutoyo, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem,  posiada w swojej ofercie ponad 5.000 produktów. Jest to najbogatsza oferta przyrządów pomiarowych i urządzeń pomiarowych od podstawowych narzędzi pomiarowych  tj. suwmiarki pomiarowe, suwmiarki pomiarowe specjalne, mikrometry pomiarowe cyfrowe i analogowe, mikrometr laserowy, średnicówki dwupunktowe, średnicówki trójpunktowe, głowice mikrometryczne, czujniki pomiarowe cyfrowe i analogowe, diatesty, grubościomierze pomiarowe cyfrowe i analogowe, głębokościomierze pomiarowe cyfrowe i analogowestatywy pomiarowe, pryzmy pomiarowe, kątomierze pomiarowe, poziomice pomiarowe, pomiarowe płytki wzorcowe, czujniki długości, przyrząd kłowy, przyrządy kalibracyjne, Wzorce pomiarowe, wałeczki pomiarowe, macki pomiarowe cyfrowe i analogowe, pomiarowe płyty granitowe, wysokościomierze pomiarowe cyfrowe i analogowe, przyrządy do pomiaru siły, przyrządy do pomiaru profili i kształtu, mikroskopy pomiarowe, projektory pomiarowe, pierścienie ustawcze, liniał pomiarowypomiar chropowatości, chropowatościomierz, twardościomierz, pomiar twardości, aż po skomplikowane systemy jakimi są współrzędnościowe maszyny pomiarowe, maszyny współrzędnościowe. Daje to pozycję najbardziej znaczącego dostawcy na rynku międzynarodowym.

Produkcja, sprzedaż i konstrukcja rozciąga się przez ponad 100 krajów na świecie. Punktem wyjścia wszelkich działań Mitutoyo jest centrala w Kawasaki w Japonii. W samej Japonii Mitutoyo posiada oprócz centrali i jej filii ponad 10 zakładów produkcyjnych, 2 biura konstrukcyjne, 2 instytuty metrologiczne, 5 laboratoriów wzorcujących oraz 7 punktów serwisowania i M3 Solution Center.

Obecnie grupę Mitutoyo znajdziemy w blisko 40 krajach na świecie, z ponad 80 filiami i krajowymi sieciami sprzedaży, 65 M3-Solution Center, 17 zakładami produkcyjnymi, 6 biurami konstrukcyjnymi, 12 instytutami metrologicznymi oraz 20 laboratoriami wzorcującymi. Do tego dochodzą przedstawicielstwa Mitutoyo w ok. 60 państwach.

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej klasy specjalistów, wiarygodnego partnera oferującego pełna obsługę, skuteczności w działaniu i jakości potwierdzonej Certyfikatem ISO 9001:2015 jak również opinią zadowolonych klientów, jako autoryzowany przedstawiciel  firmy MITUTOYO serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: przyrządy pomiarowe, urządzenia pomiarowe i narzędzia pomiarowe MITUTOYO. Dodatkowo oferujemy usługę Szkolenia Metrologiczne.

W lewej części proszę wybrać odpowiedni dział (kolorowe pola) lub skorzystać z załączonego poniżej linku do pełnego  katalogu narzędzi pomiarowych MITUTOYO w wersji PDF.

 

 

Katalog narzędzi pomiarowych MITUTOYO PL-20003

 

Narzędzia i urządzenia pomiarowe MITUTOYO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cerrtyfikat ISOCertyfikat ISOCERTYFIKAT ISO

.

CERTYFIKOWANY SYSTEM ISO 9001:2015
w zakresie:

Handel i serwis narzędziami pomiarowymi,
pneumatycznymi, skrawającymi, ściernicami,
oprzyrządowaniem do obrabiarek, oraz
usługi w zakresie szkoleń metrologicznych.